Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakdoga bemutatása mikor...

Szakdoga bemutatása mikor aktuális?

Figyelt kérdés
Namár most a témavezetőm tojik a fejemre, a szakdoga leadásának határideje pedig azt hiszem nov.20-ra tehető. jelenleg ugy állok hogy forrásanyagaim (cikkek fordításai) már a rendelkezésemre állnak, elkezdtem átolvasni és megszűrni őket, mármint a sztem lényeges infokat...és utána akarom a vázlatomnak megfelelően összeállítani....csak most esett le hogy a témavezetőmnek és be kellene mutatnom valamikor...de erősen kétlem hogy 1 héten belül elkészül...valahol azt olvastam hogy egy hónappal a doga leadását megelőzően be kell mutatni a témavezetődnek a dogád...de én csak 3 héttel előtte tudnám...ez normális, vagy elzavar a tanár ha nem tartom magam a határidőkhöz (amugy nem tartottunk soha konzultációkat, mikor küldtem neki a fordításaimat sem nézte meg)

2013. okt. 18. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Sztem írd meg egyedül és add be.

Nem olyan lényeges, hogy bárki átnézze.

Sokszor nem is érnek rá a "téma vezetők"

2013. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem sem "foglalkozott" a témavezetőm (más dolga volt mindig), ezért megcsináltam egyedül (kínomban).

Még egyszer próbáld meg majd jövő hét vége felé

azt az embert, aki a témavezetőd, megkeresni. ha akkor sem ér rá, nem tudsz mit tenni,leadod anélkül,hogy megnézte volna. Van egy "gyanúm",hogy majd úgy/akkor adják neki oda, mikor már leadtad. Csak ha nagy hibát csináltál mondjuk, akkor már nemtudod kijavítani.

2013. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azokkal nemigen "foglalkoznak", akiken látják, hogy meg tudják egyedül is csinálni.

Mondjuk nem tudjuk, milyen témában írod.

De nem lehet akkora gond

2013. okt. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem rossz ember, igazából csak jó lett volna ha az idegen nyelvű fordításaimat megnézi mert elég nehezek voltak....de majd erősködöm hogy olvassa már át mikor remélhetőleg elkészülök jövőhét hétvégére. 3 hét csak elég a javításra ha valamimi oltári baromságot írtam, mert magyar nyelvű anyag nincs is a témával kapcsolatban így ez jócskán megnehezíti a dolgokat=(
2013. okt. 18. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!