Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki tanár annak muszáj betéve...

Aki tanár annak muszáj betéve ismernie az aktuális helyesírási szabályzatot, és nagy probléma ha például a vesszőket néha nem jó helyre rakja?

Figyelt kérdés
2012. okt. 29. 03:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem magyartanárról van szó.
2012. okt. 29. 03:39
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha, úgy ír, mint ahogy a kérdés le van írva, eleve bukta.
2012. okt. 29. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Illene,mert az elég gáz, ha egy tanár ír helytelenül,akkor mit várunk a diáktól?

Tök mindegy hogy magyar tanár vagy sem, a fizika dolgozat sem lehet tele helyesírási hibákkal.

2012. okt. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A helyesírási szabályzatban vannak mára életszerűtlenné vált dolgok és szőrszálhasogatások is, ha ilyen dolgokban téved egy nem magyartanár, az nem katasztrófa, de hogy egy mondatodban 2 helyen hagytad ki a vesszőt, méghozzá szembetűnő helyeken, az már igen.
2012. okt. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen a válaszom a kérdés mindkét felére. Sőt, nem csak a tanároknak, hanem *mindenkinek* illene végre megtanulnia a saját anyanyelvét. A fenti mondatodban már eleve hiányzik két vessző, a "tanár" és a "probléma" után.
2012. okt. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azt hiszem hajnalban már nem kéne írnom.Mentségemre szóljon hogy alig láttam már az álmosságtól.
2012. okt. 30. 06:37
 7/7 Bratilla ***** válasza:
100%
Nem tudom, én nem tudok egy olyan embert komolyan venni, aki nem tud helyesen írni, ha meg az illető tanár, akkor az szerintem elég gáz. Tudom, hogy nem magyartanárról van szó, de azért ez a helyesírás nem egy megtanulhatatlan dolog. És ezt nem bántásból mondom, de vannak olyan hülyék, mint én, aki ez alapján is megítél embereket... :)
2012. nov. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!