Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miért kell nyelvtanból vagy...

Miért kell nyelvtanból vagy más tantárgyból ismétlő dolgozatot írni? (többi lent)

Figyelt kérdés
ez ma merült fel bennem hogy minek kell nyelvtanból ismétlő dolgozatokat írni....szerintem fölöslegesek bár ezzel ismétlünk de ha már átengedtek minket akkor minek kell újra ugyanazt a dogát megírni?
2013. okt. 22. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert különben bemagolod az napra és utána elfelejted. Ha már kétszer bemagolod, akkor jobb eséllyel tényleg megmarad hosszabb távon is.


Bár én soha nem is írtam ilyet, szóval...

2013. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hidd el, szükséged van rá! :D
2013. okt. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az érettségiről hallottál már? :DD Csak hogy minél primitívebb indokot mondjak.. Egyébként ezen kívül az is elég fontos, hogy nem azért tanulsz, hogy kapj egy jó jegyet, hanem azért, hogy később is emlékezz rá...
2013. okt. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!