Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ma 12:00 kor érettségizem!...

Ma 12:00 kor érettségizem! Minden tantárgyból a tételek kb olyan 75 % át tudom! Nyelvtanból picit többet! Nem akarok beégni! Soha nem tudtam felelni és remélem olyat húzok amit tudok! Van valami jó ötletetek? Nagyon stresszes vagyok!

Figyelt kérdés
2010. jún. 18. 09:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
NE stresszelj,a tanároknak is érdeke hogy jól szerepelj,mert nekik is szégyen ha vissza kell tartani,érettségin az amúgy szemét tanárok is segítőkészek tudnak lenni :)
2010. jún. 18. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el magabiztosan,amit tudsz,csinálj úgy,mintha ezzel le is zártad volna a feleletet.Nem biztos,hogy belekérdez,lehet azt mondja,köszönöm,elég volt:P
2010. jún. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Először izgulsz, de van fél óra (úgy emlékszem, hogy fél óra, de lehet hogy 15 perc, rég volt már:D) felkészülési idő, azalatt szépen összeszeded a gondolataidat, csinálsz egy szép kis vázlatot, amiből lefelelsz. Nem olvasod, de bele nézhetsz. Ne izgulj, délután már nevetni fogsz magadon, hogy így féltél.
2010. jún. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Csak attól félek,hogy olyat húzok amit nem tudok :(
2010. jún. 18. 09:44
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez ellen csak ugy tudtal volna vedekezni, ha megtanulod. Probalj arra koncentralni, hogy olyat huzol, ami neked nagyon megy.:)
2010. jún. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

mikor én kihúztam a tételt,azt mondtam,hogy basszus és ezt nem tudom....mikor leültem kidolgozni,akkor minden eszembe jutott :)

nyugi,menni fog

2010. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

a fél óra alatt lenyugszol :D

én is stresszes vagyok, reggel egy falatot se bírtak lenyelni

2010. jún. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel az osztálytársaidat, hogy mik azok a tételek, amiket a délelőttiek már kihúztak. De valszeg még így is marad közöttük olyan, amit nem tudsz, de fél óra sok mindenre elég. Ha irodalomból verset húzol akkor szöveggyűjtemény és rizsázz, töriből meg atlasz+forrás. Kéz és lábtörést, majd írd meg, hogy sikerült.
2010. jún. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szerencsére sikerült =) A magyar kicsit necces volt,de összejött :)
2010. jún. 18. 16:55
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Mit húztál? Mindet tudtad? Mesééélj, én kedden megyek:D
2010. jún. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!