Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyészségügyi vizsga tanfolyam...

Egyészségügyi vizsga tanfolyam nélkül?

Figyelt kérdés
jogsihoz kéne a vizsga. tudnátok olyan oldalakat (tételek, programok stb.) mondani, ahol megtalálom az ehhez szügséges HIVATALOS dolgokat? nem akarok tanfolyamra menni mert az is plusz pénz. Van aki tanfolyam nélkül csinálta meg? hogy készültetek fel rá? Előre is köszi

2013. okt. 25. 23:04
 1/1 gasztromanko válasza:

Szerintem tanfolyam kell,a bábu miatt. Ha először látod, érzed, biztos bukó. Nekem még így is majdnme az volt.

A vöröskereszt tanfolyamára kell menni!

Az autósiskolák tanfolyama sz.r, szinte semmi gyakorlati oktatás, most húztak meg majdnem a vizsgán, de sokakat meg is vágtak. A vizsgabiztos mondta, hogy hozzájuk kellett volna járni. Én a csigavérhez jártam tanfolyamra, de amit ott tanultam, az avgy rossz, vagy hiányos! Kerüljétek!b Mindenbe belekötnek, és nagyon megalázóan viselkedtek velünk :(

2014. júl. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!