Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki kömal pontversenyben...

Aki kömal pontversenyben dicséretet szerzett, az kap valamit az ankéton?

Figyelt kérdés
Egyaltalan mivel jar az, ha valaki dicseretben részesül? Legalább egy oklevelet kap? Tavaly kezdtem el kömalozni és jövő héten lesz az ankét és ezért kérdezem, hogy meddig érdemes ottmaradnom, mert az első 3 előadásra mindenképpen elmegyek.

2013. okt. 26. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
erre már nem emlékszem, de ez (meg a tudás), majd arra jó lesz, hogy 30 évesen válogathass a punik közül.
2013. okt. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hat ez nalam nem kulonosebben aktualis. Heteroszexualis lany vagyok. :D azert meg varom a hasznos hozzaszolasokat.:)
2013. okt. 26. 15:33
 3/3 anonim ***** válasza:

Első: Én 30 évesen ezt egyáltalán nem tapasztalom, inkább az ellenkezőjét. Pedig a megszerzett tudást ma is hasznosítom a munkámban. :)


Egyébként annak idején még nem volt Ankét, csak levélben kaptunk egy oklevelet a dícséretről. Szerintem oklevelet most is biztosan adnak róla.

2013. okt. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!