Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hol érdemes központi felvételi...

Hol érdemes központi felvételit írni? (Budapesti gimnáziumok közül)

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy olyan helyeken érdemesebb központi felvételit írni, ahol nem pontoznak olyan szigorúan. Úgy hallottam, hogy az AKG-ban engedékenyebbek, mint pl. egy Óbudaiban, vagy Árpádban. Tehát a kérdés az volna, hogy a III. ker.-ben és környékén melyik gimik ilyenek még?

2013. okt. 26. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:

ez annyira nem számít, ha szigorúan pontoznának valahol és úgy nem vennének fel (de ezzel a csellel bekerülsz), akkor úgyis kibuksz majd idővel.

a másik meg, hogy jobb helyeken (az én időmben) még muszáj volt, hogy be kellett menni az adott iskolába

2013. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!