Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Központi felvételi 8. osztályo...

Központi felvételi 8. osztályosoknak! Ti miből készültök? Milyen könyvet érdemes venni a gyakorláshoz?

Figyelt kérdés
Az Eötvös József Gimnáziumba felvételizek, ahová a túl jelentkezés miatt elég nehéz bejutni és a lehető legjobbra szeretnék törekedni.

#Központi_felvételi_8.osztályosoknak
2012. dec. 15. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Elmondom, a központi felvételi egy logikai tesztsorból(matek) és egy szövegértési részből áll. Tehát ha mindenképp gyakorolni szeretnél, akkor keress rá a neten a "logikai feladatok 8. osztályosoknak"-ra és olvass sokat, és próbáld elmondani a tartalmát, illetve szövegértési feladatokat csinálj. Nem kell nagyon ráparázni nem nagy cucc az egész. Bár akkoriban én is féltem, de meg fogsz lepődni milyen simán megy az egész.
2012. dec. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én nem vetem semmiféle könyvet,egyszerűen letöltöttem a netről a korábbi feladatsorokat és azokat csináltam meg.Meg a sulimba volt viszonylag olcsón matek "előkészítő" és arra jártam.Én nem az írásbelitől voltam megijedve,hanem inkább a szóbeliktől,tavalyi felvételiztem :)
2012. dec. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na de a magyar az milyen?

(irodalom)

2016. dec. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyire nehéz ?
2016. dec. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!