Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan kell beadandót írni?...

Hogyan kell beadandót írni? És referátumot?

Figyelt kérdés

Most vagyok első éves az egyetemen, és ez lenne a feladatom, de nem tudom, hogy kezdjek neki. Fél órásnak kellene lennie az előadásnak, a beadandónak 10 oldal,hivatkozásokkal, meg mindennel, stb. Viszont nem szabad szó szerint kimásolni a könyvből, és a saját gondolatainknak kell benne lennie.

4 könyvből kell min. dolgozni. Csütörtökre kell, egész hétvégén ezzel szenvedtem, de nem sikerült előrébb jutnom.

Kérlek segítsetek!!!


2013. okt. 28. 13:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Igazából én nem járok egyetemre, hanem érettségi után maradtam szaknám. De azért próbálok segíteni neked. Én csak azt tudom leírni, hogy szerintem hogyan érdemes nekiállni. Először is biztos van egy fő téma. Szerintem érdemes először egy vázlatot írni, hogy milyen altémákról szeretnél írni bele. És mindegy vázlatponthoz érdemes néhány fogalmat. Utána én a helyedben elővenném a könyveket, gyorsan átolvasnám és csak ezek után állnék neki a kidolgozásnak. Remélem tudtam segíteni. Milyen témáról kell írnod?
2013. okt. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A Frank Birodalomról. Sokat segítettél, legalább van egy út, amin el tudok indulni :)
2013. okt. 29. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!