Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Testnevelő tanárból nincs már...

Testnevelő tanárból nincs már így is sok?

Figyelt kérdés
Gimnáziumban minden évben részt vettem az olimpián. Nagyon jó helyezéseket értem el, mindig benne voltam az első három között. Most, pályaválasztás előtt állva a tanáraim azt mondják, menyjek testnevelő tanárnak.
2013. okt. 29. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:

menj

ugyanis fokozatosan emelik a tornaórák számát ... tornatanár nincs ennyi

2013. okt. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igazuk van mert azzal edzőnek is továbbképezheted magad és azért az sem rossz. Meg ugye a legtöbb testnevelő tanár már közel áll a nyugdíjhoz és én iskolában dolgozom karbantartóként 1 fiatal tesi tanár van a 3 ból a többi már lassan nyugdíja megy és mivel közalkalmazottak úgy mint az orvosok, ápolók kötelező nyugdíja menniük ha akarnak, ha nem. És van olyan aki egyáltalán nem akar nyugdíjba menni, pedig muszáj neki.

Én nekem is muszáj lenne mert oké fiatal vagyok még, de ugyanúgy közalkalmazott. Még a sima takarítónőre is vonatkozik, maximum akkor dolgozhat tovább ha egy külön cég veszi át, és ő alkalmazza de azt már az iskola nem engedheti meg magának, mert az megint teljesen más.

Szóval szerintem menj el, ha tényleg érdekel a dolog, és szerintem tanuld ki a sport edzőit is abba a sportágba amit űzöl éppen. Vagy ami érdekel.

2013. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kösz szépen a válaszokat!
2013. okt. 30. 20:09
 4/4 A kérdező kommentje:
Mostanság azt hallom a tv-ben, rádióban, hogy az emberek kezdenek odafigyelni a mozgásra. Minél többen járnak edzőtermekbe. Én azt hittem, hogy azért a testnevelő tanárok is egyre többen vannak.
2013. okt. 30. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!