Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek legyek magántanuló...

Szerintetek legyek magántanuló és elfogadják ezt az indokot? Többi lent

Figyelt kérdés
9.-es vagyok es már az év elején voltak problémák.. Nagyon sokat sírok, remegek, úgy érzem,hogy a depresszió szélén vagyok vagy nem is tudom. Magántanuló szeretnék lenni januárig és akkor átmenni egy másik suliba, vagy évvégéig. Magántanulóság mellé járnék nyelvsuliba, mert nyáron megyek Amerikába tanulni. Mit gondoltok erről? Az indokom az lenne, ha kérdezik 'beilleszkedési problémák,szorongás' stb. Szakközépbe járok így lehetel magántanuló ha szakot tanulok?
2013. nov. 2. 16:03
 1/4 csingilingg84 ***** válasza:
Azt nem tudom, hogy ezt elfogadják-e indokként. Viszont szerintem adj még időt az iskolának és magadnak. Meg tudod fogalmazni, hogy miért szorongsz? Én tavaly voltam elsős a gimnáziumban és én is ilyen voltam - nagyon nehezen illeszkedtem be. Nincsen sok barátom, de azok akik vannak biztosan nem hagynak cserben. 1 évembe telt, míg túltettem magamat azon, hogy piszkáltak, kigáncsoltak, nevettek rajtam. Erőt vettem magamon és elfogadtam magamat, amilyen vagyok. Eleint még így is zavart a sok gonoszkodó megjegyzés, de idén már egyszerűen meg sem hallom. Aki véleménye meg számít a számomra arra figyelek és azok biztosan nem fognak neked úgy véleményt mondani, hogy megsértsenek. :) Remélem, tudtam valamelyes segíteni.
2013. nov. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én nem tudok nem figyelni rájuk soha se figyelek oda amit mondanak,de egyszerűen kiabálnak és úgy mondanak minden rosszat, vagy oda jönnek csoportosan és úgy.. Úgy érzem nekem a magántanulóság jót tenne. Szorongok minden miatt..ideges vagyok elkezdek csak úgy remegni, aztan sírni. A suli sok nekem meg otthon is vannak gondok + az is ratesz egy lapattal, hogy feltörték a facemet és az én nevemben irkálnak mindenkinek többek között az osztálytársaimnak is és utálnak most még jobban..és az a baj hogy semmit se tudok csinálni a facemmel mert az emailfiokomat is feltörték.
2013. nov. 2. 17:31
 3/4 anonim ***** válasza:
És Amerikában jobban be fogsz tudni illeszkedni? Idegen nyelvet beszélő diákok közé? ...
2013. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, mivel ertem amit mondanak + megyek majd nyelvsuliba + egesz nyaron korulottem mindenki angolul fog beszelni. Hidd el hozzaszokok. Nem vagyok magyar szarmazasu, vietnami vagyok. A magyart is megkellett valahogy tanulnom,nem? Azt is ugy tanultam, hogy mindenki magyarul beszelt korulottem.
2013. nov. 3. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!