Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez ügyben mit tehetnénk? SOS.

Ez ügyben mit tehetnénk? SOS.

Figyelt kérdés

1.osztálytól volt szeparációs szorongásom 3.osztályig.A 4.osztályban még fellépet szorongás,mostanra 5. osztályos vagyok.A szorongásom megszűnt.Viszont nagyon beteges alkat vagyok,szó szerint kéthetente beteg leszek,amivel hiányoznom is kell.Már most,több mint 60 óra hiányzásnál tartok!A tanáraim nem hiszik el,hogy ennyit beteg vagyok és DIREKT KISZÚRNAK VELEM,azt hiszik,hogy pszichoszomatikus tünetek.A régi pszichológusom és az iskolapszichológus,a tanárokkal együtt azzal fenyegetőzik,hogy ránk hívják a gyámügyet és,hogy befektetnek a pszichiátriára!A szüleim be fognak menni az igazgatóhoz és megpróbálják kérelmezni,hogy magántanuló legyek.Eddig kitűnő tanuló voltam minden évben.

Mit tehetnénk még ez ügyben?



2013. okt. 9. 15:56
 1/3 A kérdező kommentje:
*fellépett
2013. okt. 9. 15:58
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszereztek szakorvosi véleményt és ahogy mondtad magántanuló leszel, ha ennyi hiányzással ilyen jól teljesítettél eddig nem hiszem hogy nem engedélyezik.
2013. okt. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm.
2013. okt. 9. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!