Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Reménytelen eset vagyok?...

Reménytelen eset vagyok? Érdekel a biológia, viszont síkhülye vagyok belőle. Szeretnék állatokkal dolgozni, de így nem sok esélyem van :/

Figyelt kérdés
Ha nagyon megerőltetem magam, akkor is csak 4-est tudok összehozni... Talán magántanárhoz kellene járnom?
2009. nov. 15. 17:19
 1/7 Teszto válasza:
100%

nem reménytelen

nem rendelkezhet mindenki olyan genetikai alománnyal h pl orvos legyen belöle

4-esekel lazán lehetsz aszisztens egy állatorvos mellet pl és ugyanugy állatokkal dolgozol.

a munkát nem csak a beosztást alakitják a jegyeid.

de a megántanár mindenképpen jo ötlet, ha van lehetöséged rá akkor hajrá

2009. nov. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
menj el kondásnak.
2009. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A biológiát vagy érti az ember, vagy nem. Ha 4-est össze tudsz hozni, akkor nem lehetsz sík hülye! Nézd át, mi nem megy és másik forrásból (könyvből) olvasd el. Soxor segít, ha nem mindig ugyanazt látjuk, halljuk.

Ha állatorvos lennél, ahhoz kell kémia is, állatgondozó pedig akár már most is.

2009. nov. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát erőltesd meg magad a négyesért, és olvass még mellé különféle állatokkal foglalkozó könyveket! Egyébként nem olyan rossz jegy a négyes; ha az érettségid ötös, akkor nem fog számítani.
2009. nov. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztató szavakat =)
2009. nov. 16. 16:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Bármilyen genetikai állománnyal rendelkezik valaki,AKÁRMI LEHET.

iszonyatosan sok,nagyon ritkán létező szorgalom...

2009. dec. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért szélsőséges esetben ez nem igaz.
2009. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!