Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetem miatt a baratommal...

Az egyetem miatt a baratommal Budapestre koltoznenk (o dolgozik en egyetemre jarok) tudok valamilyen tamogatast kerni, hogy jobban tudjuk fizetni az alberletet? (tudok irni csak a telefonom nem engedi az ekezeteket)

Figyelt kérdés
2013. nov. 4. 11:22
 1/1 reptoid ***** válasza:

A szociális támogatás esetleg jó lehet.

Nézd meg az egyetemed honlapján, hogy pontosan mik az elbírálás szabályai. Általában pontokat osztogatnak a szociális helyzetre. Egy főre jutó jövedelem, tartós beteg a családban, más tanuló a családban, ilyesmik. Általában az is pluszpontot jelent, ha jelentkezel koliba, de onnan helyhiány miatt elutasítanak, így kénytelen vagy albérletbe költözni.

Bár ezt félévente szokták igényelni, szóval ha már egyetemre jársz, és nem csináltad, akkor szerintem legközelebb a tavaszi félévnél lehet próbálkozni.

2013. nov. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!