Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ebben az...

Mit tudok tenni ebben az esetben? Lent.

Figyelt kérdés

Szeptember közepén írt az osztály egy matek témazárót. 2 jegyért, 1 emlélet és 1 gyakorlat. 3 hiányzó volt, természetes, hogy pótoljuk. Mikor kiosztotta (2 héttel később) megbeszéltünk 1 0.órát. Tehát röpke 4 héttel a dolgozat megírása után bementünk 0-ba, hogy megírjuk, amire már nem is emlékeztünk. Az elméletet tanultam, a gyakorlatra tudtam, hogy 3-nál jobbat nem kapok már. És nem jött be a tanár. Ez annyiban is maradt. Ma, amikor egy újabb dolgozat jegyeit diktáltuk be, feltűnt a tanárnak, hogy 3-an nem írták meg a régit, és a hasára ütött, hogy írjuk meg holnap, szintén 0.órában.

Na most lehet-e ilyet? Hogy egy 9-es osztályban 0.órára hív be? Hogy egy ilyen régi dolgozatot irat meg? És hogy egyik napról a másikra kéri?



2013. nov. 4. 17:29
 1/2 anonim válasza:
Szerintem a tanár dolgozatot írathat bármikor,az ,hogy 0. órában,ezt nem tudom,hogy behívhat-e akkorra.Az ,hogy "régi" dolgozat,az nem állja meg a helyét,mert azt a tananyagot MINDIG tudnod kell(legalábbis,amíg iskolába jársz).Ha később elfelejted,hát magadra vess.
2013. nov. 8. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zseléstoll válasza:
Ez házirendtől függ, de szerintem még msot, utólag is emg lehet a tanárral (vagy ofővel) normálisan beszélni, hogy a témazárót egy héttel előre be kell jelenteni. Akkor is, ha pótló. Vagyis írhassatok úgy javítót (ha már a dogát nem engedi el egy hónapra a saját hibája miatt se), hogy tudtok is róla.
2013. nov. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!