Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni abban az...

Mit lehet tenni abban az esetben, ha július 10-ig lehet benyújtani a dokumentumokat, de én csak július 13-án kapom meg?

Figyelt kérdés
2-án vizsgáztam, az OKJ-s papírom +24 pontot jelentene, már próbáltam megszerezni az iskolától, vagy hogy legalább csak a fénymásolatát adják ki, hogy 10-ig fel tudjam adni, de azt mondták, hogy nem csinálhatnak ilyet és hogy csak a bizonyítványosztásnál kapom meg. Ebben az esetben mi a teendő? Az Oktatási Hivatal ilyen esetben nem tudna kivételt tenni, esetleg ők maguk kikérni az intézménytől a bizonyítványt? Vagy csak emiatt elesek attól a +24 ponttól?
2013. júl. 6. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem tehetsz semmit.

Azért hívd fel a felvit, hátha tudnak valami okosat!


Inkább a bizidet próbáld meg elkérni, vagy csak arra kérd meg őket, hogy fénymásolják le neked! (egy kis kenőpénz nem fog ártani)


Az oktatási hivatal és a felvi 99%, hogy le fogja sz*rni (bocs, hogy ezt mondom), ezért inkább a bizivel próbálkozz!

2013. júl. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, sajnos tudom, hogy az Oktatási Hivatalt nem érdeklik ezek a dolgok, mindenki oldja meg ahogy akarja, azért írtam nekik e-mailt (mivel hétvége van), majd hétfőn felhívom őket, ha addig nem érkezik válasz.

Írtam az iskolában egy másik ügyintézőnek e-mailt, remélem nagyobb sikerrel járok. :(

2013. júl. 6. 14:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát sok sikert!

Mondjuk a sulit sem értem, hogy ha tudják, hogy 10-ig kell leadni a dolgokat (és nyilván nem te vagy az egyetlen, akit érint), akkor miért kell 13-ára tenni a biziosztást.


A felvételi zárt rendszer, szóval abba elvileg nem lehet belenyúlni, nem tudnak külön foglalkozni az ilyen egyéni problémákkal.


Esetleg azt próbáld meg, hogy bemész az ügyfélszolgálatra (mármint a suliba, ahol az OKJ-t csináltad), és ott személyesen elmondod, mi a szitu, esetleg egy kis készpénzt is mellékelhetsz, akkor talán készségesebbek lesznek.

2013. júl. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyetemen tanultam ezt a szakot felsőfokú szakképzésként, úgy tudom, hogy mást nem érint a dolog, mert ezen a karon van legkésőbb a diplomaosztó ünnepély (13-án), és kb. 10 fő végzett felsőfokú szakképzésen az egész karon, közülük pedig csak én szeretnék továbbmenni alapszakra. Épp ma néztem és a TO nyári nyitva tartás szerint csak csütörtökön és pénteken van nyitva, úgyhogy nem tudom, ezt hogy fogom megszerezni, mert még ha sikerül is elintéznem telefonon, hogy kiadják a diplomaosztó előtt, nem hiszem, hogy valaki bejön azért a TO-ra, hogy kiadja nekem hétfőn, kedden vagy szerdán a bizonyítványt. :(
2013. júl. 6. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!