Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek még van időm...

Szerintetek még van időm felkészülni az egész érettségire?

Figyelt kérdés
Igazából nem nagyon figyeltem az eddigi 3 évben az órákon, idén kezdek felzárkózni, de nagyon nehéz a tavalyi anyagok hiányával, pl a matekkal is. Most elhatároztam, hogy szeretnék továbbtanulni majd egyetemre, vagy valahova a későbbiekben. Az előző években mindig 2-es 3-as tanuló voltam az érettségi tantárgyakból. Szerintetek van még arra esélyem, hogy normálisan fel tudjak készülni az érettségire, úgy hogy mondhatni semmit nem tudok?:) Ha igen, hogyan kezdjem el? Magántanárra nincs pénzünk, korrepetálni meg nem igazán szoktak a mi iskolánkban ingyen.:/ Valami ötlet?:)

2013. nov. 5. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Mint a tenger.


Olvasgasd a könyveidet, jegyzeteidet. Nézegess érettségi feladatsorokat és miután kitöltötted, a megoldásaikat (de szigorúan csak utána!).

2013. nov. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:D Csak azért paráztam, mert a tanárok nagy része azt mondja, hogy már nyakunkon az érettségi, és már tavaly mondták, hogy nem lesz időnk már semmire idén..
2013. nov. 5. 22:00
 3/5 anonim ***** válasza:

mi úgy csináltuk magyarból h a tételeket felosztottuk egymás között kidolgozásra az osztályban.mindenki kapott 1-1-et és azt kellet megcsinálnia,és elküldeni e-mailba a tanár úrnak.persze volt aki cseszett az egészre,de legalább megvolt mindenkinek a szóbeli anyag 98%-a a 2 tárgyból jók lettek az eredmények.a többivel nem volt ilyen gond,a töri,az infó, sima IQ-ból letolható egy négyesre szerintem,az idegen nyelv meg az a bizonyos matek az ami nehezebb.bármilyen nyelvet is tanulsz,azt gyakorolni kell,nézegesd a régi érettségi feladatsorokat,csináld meg utána a javítókulcs alapján próbáld meg értékelni (ezt minden tárgyra javasolom)a hallott szövegértéshez is ott kell lennie a feladatnak (a németet tudom h ott van :)

matematika....függvénytáblázatba nagyon sok mindent megtalálsz,képletek,váltások,függvények,stb és a számológépet is profin kell használni.

2013. nov. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél tanulni?
2013. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát az informatika érdekel, azon belül is a Grafikai rész..:)
2013. nov. 7. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!