Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » NEK gyártás visszautasítva...

NEK gyártás visszautasítva még mindig?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete megkaptam neptunban, hogy NEK gyártás visszautasítva, anyukám nevével volt a gond - gondoltuk - mivel hibaleírásban rövid ékezettel írta, neptunban pedig hosszúval volt. Bementem TO-ra, kijavíttattam, a státuszom változott módosítás igénylés létrehozva vagy valami ilyesmire, ma reggelre megint NEK gyártás visszautasítva. A nevem jó, születési hely idő jó, mostmár anyukám neve is stimmel.. mi lehet a gond, mit tegyek? Már az állampolgárságra gyanakszom, hogy hibaleírásba HUN-t ír, neptunban pedig magyar van... köszi a válaszokat

2013. nov. 6. 10:18
 1/4 A kérdező kommentje:
ja.. NEK adatlapomat szerintem kidobtam anno, nemgondoltam, hogy kelleni fog, de a hibeleírásba gondolom azokat az adatokat írja.. okmányirodába tervezek elmenni, hogy megnézzem ott, milyen adataim vannak..
2013. nov. 6. 10:20
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez úgy működik, hogy ami a NEK azonosítót tartalmazó adatlapon van, azoknak az adatoknak karakterre pontosan kell egyezniük a neptunban lévő adataiddal. Nálunk pl. azt is kellett változtatni, hogy a neptunban a születési hely Budapest, míg a NEK adatlapon "Budapest 20", tehát kerülettel együtt, na ezt is át kellett írni a neptunban, hogy ne legyen gond...

Amúgy ha kidobtad a NEK adatlapot, akkor honnan tudod a NEK-azonosítót, ami azon volt és kell a diákigényléshez?

2013. nov. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Diakigazolvany.hun talalsz elerhetoseget, toluk erdeklodj, hogy mi a baj.
2013. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megoldódott. Hát a neptunban írják a diákigazolvány státuszomnál a NEK kódot is. Elmentem okmányirodába, ott adtak egy másolatot a NEK adatlapomról.. minden stimmelt.. adtak egy telószámot okt. hivatalba Pesten, felhívtam, és elvileg ma érkezett meg a módosítás, és mostmár NEK gyártásba adva a státuszom.. csak az kavart be, hogy tegnap kb 2 óráig módosítva státuszom volt, aztán hirtelen mareggel megint NEk visszautasítva és azt hittem, hogy megint rossz vm. adat.. na mindegy, elég bonyi és lassú ez a rendszer..
2013. nov. 6. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!