Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákigazolvány probléma. Az...

Diákigazolvány probléma. Az igénylésem visszautasították?

Figyelt kérdés
Felléptem a ttps://igenyles.diakigazolvany.hu/ weboldalra, ahol lekértem az információkat a diákom igénylésének menetéről, és azt írja: "NEK: gyártás visszautasítva" Elvileg akkor van ez, ha hibásan lett valamilyen adat megadva. De akkor én most ezzel hova menjek? És hogy fogom így addig is érvényesíteni a diák kedvezményemet? Mert az "Igazolás" papír mindjárt lejár és kettőnél többször elvileg nem adható ki.

2013. jan. 19. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

biztos van megadva valami elérhetőség, felhívod őket és megkérdezed.

a másik: ideiglenes diákot mindenhol adnak és nincs megszabva, hogy hányszor kérheted.

2013. jan. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát majd bemegyek TO-ra megkérdezem. De az ideiglenes diák az az igazolás papír formájában nem? De azt már 2x igényeltem. Elvileg többször nem lehet. És itt olvastam másoknak is megmondták az ellenőrök hogy második félévtől nem fogadnak el ilyen papírt. Mert hát a 2 x 60 napot ők is ki tudják számolni, és tudják hogy már nem kaphatok olyan papirt.
2013. jan. 19. 15:49
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a hülyeséget nem tudom hol hallottad. Az egyetem köteles kiadni. Mert mondjuk, ha valakinek elveszik a diákigazolványa 2. félévben, akkor már megszűnik a hallgatói jogviszonya? Nem.
2013. jan. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszi :) így legyen.
2013. jan. 19. 19:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Elfogadják az ideiglenest... Nekem az igazi még meg se jött... És énis már 2x igényeltem ideiglenest... Erről mi nem tehetünk hogy rajta ülnek fél éve...
2013. jan. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!