Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Főiskolára vagy egyetemre...

Főiskolára vagy egyetemre szeretnék menni Gazdasági vagy Informatikai szakra de az iskolai képzés hiánya miatt nem tudok dönteni. Mit tehetek ilyenkor?

Figyelt kérdés
Szüli biztatásra szakközép iskolába mentem mivel ott leérettségizhetek és nagyobb eséllyel kerülök be a szakképzésbe a túljelentkezés miatt. Megtetszettek a gazdasági tantárgyak is szinte tanulás nélkül kitűnő vagyok belőle két éve. Viszont kiskorom óta tetszik az informatika főleg a programozás érdekel de már nincs informatika órám és két év alatt inkább csak elfelejtettem az általános iskolában tanultakat. Programozást viszont még soha nem tanultam. 11-be járok és azt kérdezném, hogy mit lehet ilyenkor tenni mivel amit eddig tanultam az érettségihez sem elég nemhogy eldönteni, hogy ezzel akarok e foglalkozni. (Pláne egyetemi felvételihez)

2013. nov. 6. 20:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!