Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rágalmazásnak számí? A többi lent

Rágalmazásnak számí? A többi lent

Figyelt kérdés
A mai napon az énektanárom mert nem tudtam elénekelni egy dalt azzal vádolt meg az egész osztály előtt hogy anyukám alsóba lefizette az énektanárt hogy én továbbmenjek (ez nem igaz) ez milyen büntetéssel jár súlyosbító-e hogy az egész osztály előtt mondta?

2013. nov. 6. 21:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocs a hibáért számít
2013. nov. 6. 21:17
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt egy viccnek szánta. Kb a libáért vettél jogosítványt mintájára..
2013. nov. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem te nem ismered azt az embert kb minden órán elmondja
2013. nov. 6. 21:31
 4/10 anonim ***** válasza:
Szólni kell az igazgatónak első körben de jobb ha anyukád szól mivel őt rágalmazta meg.
2013. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gondolta komolyan, meg rendőrségen sztem ilyesmivel nem nagyon foglalkoznak.
2013. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
oké, akkor mesélek nektek! én már nagyon régóta tagja vagyok a GYIK-nak és én is a ennek a fiúnak az osztályába járok, legjobb haverom egyébként...Ugyanez az énektanár valóban minden órán elmondja, az egész osztály előtt prostituáltnak nevezte az anyámat és apámat meg stricinek nevezte és kijelentette hogy drogozom...közben ezek közül egyik sem igaz természetesen... úgy hogy kérlek benneteket komolya válaszokkal szolgáljatok mert ha ő jelenti én is
2013. nov. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Felveszed videóra és mehet a netre ,csak okosan kell nem otthoni hálózatról ,hanem névtelenül. Nagyon be lehet vele égetni a tanerőt. De amúgy tényleg az igazgatóval kell beszélni és a szüleid is elbeszélgethetnének a tanárral
2013. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A szülődnek kéne bemenni az iskolába emiatt

(és beszélni a tanárral v. az igazgatóval)

2013. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat még gondolkozom megtegyem e mert félek attól hogy utána megjárom mert vannak aljas módszerei
2013. nov. 6. 22:37
 10/10 A kérdező kommentje:
Anyukam megbeszelte a tanarral a dolgot es megigerte hogy tobbet ilyet nem tesz
2013. nov. 6. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!