Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy jobb...

Mit csináljak, hogy jobb legyek kémiából?

Figyelt kérdés
Olyan osztályba járok, ahol heti 4 biosz és 4 kémia van, de a kémiatanárt nem szeretjük, nem jól magyaráz, ezért az osztályból többen bukásra állunk jelenleg. Nekem eddig két 1-esem van, mert az első dolgozatról nem tudtam, beteg voltam és rögtön megíratta velem is, a másiknál meg szóltunk hogy senki se érti a számolást, és még mi voltunk leszidva, hogy nem tanulunk, és persze mindenkinek 1-es lett. Most elkezdtük a szerves kémiát, amit tanulok rendesen, de félek hogy ha ebből is lesz valami számolás vagy olyan amit nem lehet konkrétan megtanulni, mint a fogalmakat, akkor még több 1-esem lesz és megbukok. Mit csináljak szerintetek? 15/L

2013. nov. 9. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogadj magántanárt kémiából. Egyetemisták viszonylag olcsón vállalják.

Itt Romániában az egyetemisták egy óráért 30 lejt szoktak kérni, ami kb. 3000 forint.

2013. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerves kémiánál milyen fogalmakat ne lehetne megtanulni?

Én is most tanulok (ebben a tanévben) szerves kémiát (először). Kb. most tartunk az eténnél. Eddig semmi olyan fogalom vagy egyéb tényező nem merült fel nálam, amit nem tudtam volna megtanulni/megérteni. Jelenleg három 5-ösöm van kémiából. Hozzátenném, hogy én is gimnáziumba járok. Idén új tanár jött hozzánk, aki biokémiát oktatott angolul az egyik egyetemen. Neki is meg kellett szokni minket és nekünk is őt...

Ha van valami olyan fogalom, amit nem értesz vagy egyéb (száraz)tanulnivaló, akkor írhatsz és szívesen elmagyarázom neked :)

(Természetesen ingyen :D)

2013. nov. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) eddig értek mindent, csak még nem volt számonkérés, de remélem hogy hamarosan lesz. Ha valamit nem értek majd írok.
2013. nov. 10. 00:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Okés :-)
2013. nov. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!