Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha most elkezdek tanulni...

Ha most elkezdek tanulni fizika érettségire egyedül, van esélyem rá, hogy megcsináljam?

Figyelt kérdés

Felvételihez kellene a fizika érettségi, de én már régen nem tanultam. A középiskolát végig puskáztam, tehát fogalmam sincs róla, hogy mit tanultunk. Az általános iskolában pedig nem voltam túl jó fizikából, bár az tény, hogy nem is tanultam, csak ami órán megmaradt, abból próbáltam túlélni az évet.


Ha most komolyan elkezdeném tanulni, akkor van rá esélyem, hogy jóra megírjam? Szeretnék egy 4-est legalább elérni.

Már másfél éve leérettségiztem, most FSZ-re járok, májusban vizsgázok, nem tudom, hogy a kettőt mennyire tudnám együtt csinálni.


2013. nov. 11. 08:43
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én is így voltam. Évközbe csak pókerezni jártam be órákra, a dogákat puskáztam...Végigcsináltam az eddigi érettségi feladatsorokat és 87%ot írtam végül érettségin.
2013. nov. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!