Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megérné felvenni a bevezető...

Megérné felvenni a bevezető matematika és fizika tárgyakat függetlenül a 0. zh-tól?

Figyelt kérdés

BME-GPK

Ha esetleg sikerülne is a 0. zh matekból és fizikából, attól még megérné felvenni a bevezető matekot és fizikát? Jó hogyha átismétlem az egész anyagot, de abból is vizsgázni kell, és ha véletlen nem sikerülne jól akkor csak megszívom.. Plusz lenne még kettővel több tárgyam, amikre készülni kell.


2013. nov. 1. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, hogy a BME-n hogy működik, de az ELTE-n így volt: írattak velünk egy olyan nehéz "0. ZH"-t, hogy a felsőbb évesek is összeülve csinálták meg (előttünk), és volt olyan fazekas-specmatos, aki meg is bukott. Akik megbuktak, azoknak fel kellett venni a bevmatot, ahol olyanokat tanultunk, mint a gimnáziumban, és én ráadásul még olyan csoportba kerültem, ahol egyáltalán csináltunk valamit. A kritérium ZH már könnyebbre sikeredett, ott sokkal többen átmentek (igazából ott a beugrórészen buktak, ha buktak).


Ha ugyanez a helyzet a BME-n is, akkor tök fölösleges fölvenned, már ha sikerül. Bevfiz nekem nem volt, ott nem tudom mi a helyzet.

2013. nov. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
76%
Én felvettem mindkettőt. Nálunk szabvál is, ugyhogy 10-ből 4 kredit is megvan vele. Mondjuk nekünk zh-s volt, nem vizsgás... Sőt, hogyha valaki matekból a jobb csoportba került (azok nem is középiskolai, hanem A1-et tanultak), és megírt még egy emelt zh-t, akkor nem bevmatot végzett el, hanem emelt tárgyat. Szóval nálunk megérte.
2013. nov. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!