Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » ELTE TTK matek. Akik idejártok...

ELTE TTK matek. Akik idejártok, mennyit tanultok?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Sokat.
2013. nov. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

mikre pontosan? :)

1.éves vagyok, és eddig sokkal kevesebbet tanulok mint a volt osztálytársaim, akik más szakon vannak, és emiatt kicsit rosszul érzem magam.

2013. nov. 11. 18:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából az a kérdés, hogy hanyas átlagot akarsz szerezni? Emeltet vettél fel?
2013. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

jó átlagot szeretnék persze, de igazából nem tudom pontosan mit kellene tanulnom.

egyedül a véges matekot vettem fel haladón, a többi normál. (véges matekon kívül már mindenből csak normál, meg intenzív van)

a zh-im 4-esek lettek kb, de nem tduom még mindnek az eredményét

analízist vettem fel először de nehéznek tűnt, így inkább kalkulusra váltottam. lehet hogy kicsit az analízist kellene gyakorolnom, nem?

általában átnézem amit órán vettünk, házikat is írok, de így is kevesebbet tanulok mint középsuliba.

szerinted álljak neki elemezgetni a bizonyításokat pl algebrából, számelméletből?

2013. nov. 11. 18:32
 5/7 A kérdező kommentje:
*középsuliban
2013. nov. 11. 18:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha kevés tanulással megy a négyes, akkor nem muszáj. Viszont egy félév alatt azt mondani, hogy könnyű balgaság lenne. Csak gondoltam szólok..
2013. nov. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem mondtam, hogy könnyű, csak hogy eddig még az. tudom, hogy nehezedni fog :D
2013. nov. 11. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!