Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Honnan tudom meg az érettségi...

Honnan tudom meg az érettségi záróértekezletem adatait?

Figyelt kérdés

Idén tettem emelt német érettségit ősszel, viszont a behívó levélre minden szabályt és szükséges időpont rákerült, kivéve a záróértekezlet helyét és időpontját nem írtak rá.

Hívjam fel a OH-t?



2013. nov. 13. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze
2013. nov. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy kérdezd meg mailben
2013. nov. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy menj be személyesen megkérdezni
2013. nov. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Semmiképpen ne hívd fel az OH-t, és ne foglalkozz ennek a magával beszélgető félkegyelműnek a beköpéseivel, szeret hülye tanácsokat adni. Az OH nem foglalkozik ilyesmivel.


Azt az intézményt hívd fel (középiskolát vagy kormányhivatalt), ahol az érettségire jelentkeztél. Ha kormányhivatalban, akkor direkt az oktatási főosztályt keresd, valószínűleg van közvetlen számuk.

Bár úgy sejtem, középiskolában jelentkeztél, és akkor azért nincs a zárás időpontja a levélben, mert azt meg a kormányhivatal küldi ki. Az ottani középszintű vizsga ünnepélyes megnyitásán fogják ismertetni a szóbeli eredményét, a záráson pedig adják a papírt.

2013. nov. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!