Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti mit szóltatok volna hozzá...

Ti mit szóltatok volna hozzá ha erre érnétek haza?

Figyelt kérdés
Nálunk az iskolámban vannak cserediákkapcsolatok. Elmentem egy hónapra Franciaországba és arra jöttem haza, hogy minden tanuló arról beszél, hogy én mekkora hazudozó vagyok. Mindeközben kiderült, hogy ezt az osztályfőnököm terjesztette el a pótosztályfőnökömmel együtt. Az oka pedig nem más, minthogy kinnt a család közölte, hogy milyen nehéz volt velem. Ők felhívtak telefonon, én pedig elmeséltem egy-két olyan dolgot, ami nem igazán tetszett, de ezeket az anyuka csuklóból letagadta. És az osztályfőnök természetesen neki hitt. És annyira elegem van, komolyan mondom, így végigmenni a folyosón, azok a szempárok...komolyan nagyon gondolkozom az iskolaváltáson...
2013. nov. 15. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:

A hiba BENNED van, ha valahol vendég vagy (márpedig a cserediák az az), akkor ott nem kifogásold az ottani szokásokat és az sem OK, hogy kibeszéled öket, ami NEKED nem tetszett ott.


NE iskolaváltáson gondolkodj, hanem tanuld meg, hogy hogyan illik viselkedni!!!!! Attól ugyanis, hogy átmégy más iskolába, még nem leszel kultúráltabb!!!!

2013. nov. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Majd befejezik a nézést

ne foglalkozz vele

2013. nov. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Vagy kérj elnézést (a vendégcsaládtól)

Akkor meg fognak bocsájtani-

2013. nov. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért engem érdekelne, milyen nagyságrendű dolgokról van szó. Apróságokért nemhinném hogy iskolát kellene váltani.
2013. nov. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!