Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy is van ez az egyetemi...

Hogy is van ez az egyetemi visszafizetés?

Figyelt kérdés

Állami támogatotton vagyok, elsőéves. Nem ebbe az intézménybe készültem, ezért újraérettségizem májusban, és úgy gondoltam, hogy a második félévemet passziváltatom majd.


Úgy tudtam, hogy az első félév után még ingyen el lehet hagyni az intézményt, nem kell visszafizetni a tandíjat, de most mondták, hogy többen azért mentek el vizsgák előtt, mert csak akkor hagyhatom el az egyetemet tandíj fizetése nélkül, ha még az első félévben a vizsgák felvétele előtt elmegyek. Ez valóban így van? Keresgéltem a neten, de nem találtam pontos választ. Tudtok segíteni? Fontos lenne.



2013. nov. 21. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
tanulmányi iroda!
2013. nov. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!