Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen a műszaki menedzser...

Milyen a műszaki menedzser szak? Miket tanulnak azon a szakon? Hol lehet majd elhelyezkedni ezzel a szakkal? A műszaki vagy a gazdasági tantárgyak vannak többségben? Többi lent

Figyelt kérdés

Meg van szabva, hogy műszaki és gazdasági tantárgyból hányat kell teljesíteni, vagy ha valaki akarja lehet, hogy sokkal több gazdasági tantárgyat teljesít? Ennek lesz következménye? Mennyire nehéz a műszaki része? Miért szólja le mindenki ezt a szakot? Mik az előnyei és mik a hátrányai?


minden információ érdekel a műszaki menedzser szakkal kapcsolatban



2013. nov. 22. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Bemész a Dékániba és adnak kinyomtatott tantárgylistát.

Van 5-10 ismerősöm, akik ott végeztek, fogalmam sincs, tudták-e hasznosítani, de megadhatom a nevüket.

2013. nov. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ezt a szakot végeztem el Kecskeméten a GAMF-on. Nem hinném hogy olyan leszólnivaló szakma, félig műszaki ismereteket tanulsz, félig gazdaságiakat, aztán még szakosodhatsz is.


A GAMF-on amit tanultam műszaki tárgyakat: mechanikai technológiák, gépipari technológiák, műanyaggyártás technológiái, anyagismeret, stb.


Gazdaságiak: szervezési és vezetési ismeretek, marketing, menedzsment, humán ismeretek, termelésmenedzsment, stb.


Szakos tárgyak (nekem logisztika volt): Logisztikai menedzsment, marketinglogisztika, raktározástechnika, szállítási logisztika, stb.


Diplomázás után 9 hónappal kaptam rendes szakmába vágó állást, előtte egy szivattyúüzemben dolgoztam beszerzési asszisztensként, utána raktáros lettem egy élelmiszeripari cégnél, majd megint egy élelmiszeripari cégnél lettem logisztikai gyakornok. Nem egy elveszett szakma egyáltalán, van lehetőséged vele. Főként műszaki jellegű cégeknél érdemes vele próbálkozni.

2013. nov. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!