Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jelentekézis lap központi...

Jelentekézis lap központi írásbeli vizsgára! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

8. osztályos vagyok. Természetesen mi is kaptunk lapot az írázsbelire jelentkezni. Ezzel kapcoslatban lenne két kérédsem:


1.A tanuló azonosító számához mit írjak ha nem kaptam olyan kártyát még amin az rajta van és nem mondták meg, majd ráírják ők (általános iskola)?


2.A simán "telefonszáma" ponthoz a tanuló (én) telefonszámát kell írni?


[link]



2013. nov. 24. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Én úgy emlékszem ezt az osztályfőnök beírta mindenkinek. Ott van amúgy a naplóban a neved mellett, egy nagyon hosszú szám, 7-essel kezdődik. Meg mostmár rajta van az egységesített diákigazolványokon is.


Azért jó ha ezt felírod magadnak, mert vannak olyan középiskoláK, ahol az ideiglenes rangsorban nem nevek, hanem ezek a hosszú számok vannak leírva a személyiségjogok védelme miatt. Amikor anyum nekem is nézte tavaly a rangsort, majdnem hülyét kapott, mert nekünk sem volt otthon felírva a szám... :D

2013. nov. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, valószínüleg akkor a többiek sem foglyák beírni. Köszönöm! :)
2013. nov. 24. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!