Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem normális a francia tanárun...

Nem normális a francia tanárunk, mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
Konkrétan semmit sem tanulunk, semmi nyelvtant nem magyaráz el, házikat sem ad. Vesszük az anyagot persze, de iszonyatosan lassan, 1 témakörhöz (ami 4 leckéből áll) kell 2 hónap minimum, míg a másik csoport 1 hét alatt végig veszi. Vagy pedig azzal mennek el az órák, hogy írjunk ilyen-olyan témáról fogalmazást, már a halálba kívánom a fogalmazásokat, valamikor 1 hónapon át csak azt írunk, és 1 héten 6 óránk van.. Ráadásul mindenkibe beleköt, aki rosszul mond valamit, vagy nem úgy mondja, ahogyan ő szeretné hallani. Mikor én is épp fordítottam egy mondatot, (egyébként nem értem, miért kell mindig mindent lefordítanunk magyarra?), minden szavamba belekötött, de olyan is volt már, hogy rosszul ejtettem ki pár szót, és már rögtön leszidott, hogy 'ilyen szinten' semmi francia kiejtésem sincs, és ez mennyire elfogadhatatlan, hogy semmit sem tudok.. De mást pl. konkrétan elküldött melegebb éghajlatra, vagy lehülyézte és ilyesmik..

2013. nov. 27. 00:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szólni kell az igazgatónak.
2013. nov. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Meg az ofőnek. Bizonyára minden szülő tudja ezt és szóvá teszik szülőin meg fogadóórán. Nem? Mióta tanultok vele?
2013. nov. 27. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

az osztalyfonoknek szoljatok eloszor. aztan esetleg atkereckedhetnel a masik franciacsoportba ? vagy tanulj meg egyedul franciaul, tegyel elorehozott erettsegit es nevess a tanar pofajaba ahogy en tettem :)

Nekem is szornyu tanar volt anno, bar nem ilyen indokok miatt, de vele is lassan haladtunk, kiejtese nulla volt, en javitottam ki a hibait és mivel 1. ora volt mindig hajlamos voltam elkesni, az meg nem kellett, hogy leorditson miatta.

2013. nov. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hol?
2016. júl. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyek ?
2016. júl. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!