Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt lehet megírni...

Mennyi idő alatt lehet megírni egy szakdolgozatot?

Figyelt kérdés

2013. nov. 28. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

az attól függ ogy kinek


egy szakembernek 1-2 hét


egy diáknak kb fél-egy év

2013. nov. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%
Ugyan kérlek, minimális alvással lényegében 2 hét alatt megírtam, persze a kérdőívezést már nyomtam előtte egy hónappal, anyagot gyűjtöttem, mikor kedvem volt, stb. De magát a szakdoglgozatot bő 2 hét alatt megírtam. Mondjuk maga a téma nem volt egy nagy eresztés, attól függetlenül viszont kellett háttéismeret és a saját kutatás alapos bemutatása, ami a dolgozat felét tette ki.
2013. nov. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Anyaggyűjtés: egy-két hónap

Megírás: szintén egy-két hónap

2013. nov. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
5 nap mindenestül ;)
2015. ápr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
na persze
2015. ápr. 13. 14:00
 6/6 anonim válasza:
Nekünk kellett üzleti tervet írni ami olyan 55 oldal körül lett. Nem éppen szakdolgozat de felér egy olyannal, volt vagy másfél hónap mire megtudtuk csinálni (igaz csoportmunkás volt).
febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!