Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemisták! Ti hogy osztjáto...

Egyetemisták! Ti hogy osztjátok be az időtöket a vizsgák előtt?

Figyelt kérdés
egy elsőéves egyetemmista:)
2013. nov. 29. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is első éves vagyok. Nekem 4 vizsgám lesz, mindegyiket egy hétre vettem fel (az 1. hétre), mert nem olyan nehezek. A többségre már tanultam, így már nincs sok tanulnivalóm :) Azzal kezdtem, ami legelőször lesz.


20/L

2013. nov. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is elsőéves vagyok. Nálunk sajnos kevés tárgyból van zh, így 7 vizsgám is lesz. A legnehezebbet, aminél a bukástól is félek a legvégére vettem fel a vizsgaidőszaknak, minden mást pedig minél előbbre, hogy hamar letudjam és utána legyen másfél hetem csak arra a tárgyra készülni (anatómia). Eléggé úgy tervezem a vizsgaidőszakomat, hogy kb. végig fogom tanulni, csak az ünnepnapokon nem tanulok majd.

Nehéz így belecsöppenni, hogy nincsenek nálunk zh-k, csak két-három tárgyból, így elég nehéz volt folyamatosan tanulni, ennek kicsit érzem a kárát, de végig fogom tudni csinálni így is. Viszont már tudom, hogy következő félévtől jobban előre gondolkozom :)

2013. nov. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!