Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik egyetemisták, bár nem...

Akik egyetemisták, bár nem tudom mennyi lehet ezen az oldalon. Ha meg kéne tanulnotok 430 oldalt, és napi 5 oldalt tanultok meg. Azt úgy csinálnátok hogy csak a könyvből tanulnátok, vagy ki írnátok egy lapra a lényeget (? )

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 09:53
 1/7 A kérdező kommentje:
hogy könnyebb?:)
2013. nov. 24. 09:54
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha eljutottál egyetemig, akkor talán megtanultál tanulni. Készíts kivonatot, tanuld meg az adatokat pontosan, és utána olvasd át az eredeti szöveget mégegyszer.
2013. nov. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Napi 5 oldal? Az nem sok.

15 nap alatt betű szerint kellett megtanulnom 250 oldalt szigorlatra. (életem le értelmetlenebb 15 napja és legértéktelenebb vizsgája volt)


Mindenesetre ha nem szó szerint kell tanulni, akkor úgy csináltam, hogy elolvastam, oldal jegyzeteket csináltam, elolvastam még egyszer és jegyzetet csináltam belőle. A jegyzetben már saját gondolataim voltak, amik jobban kötődtek hozzám. Amit tudtam, lerajzoltam, hogy könnyebb legyen érteni.

2013. nov. 24. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm:) , én is így csináltam eddig, csak elkezdtem gondolkodni hogy van-e értelme a jegyzetnek.. de akkor jól gondoltam hogy van
2013. nov. 24. 09:59
 5/7 anonim válasza:
70%
Cicamica, amennyiben no vagy: en szovegkiemelovel kihuztam csak a lenyeget, de csak fenymasolaton persze, konyvben nem...es ezt a lenyeget irtam at rovid kulcsszavakban sajat megfogalmazasban hogy erzelmileg kotodjek hozza. Minel tobb ponton kotodik az anyag hozzad, latod-hallod-erzed annal konnyebben tanulod. Javaslom Domjan LASZLO a tanuäs mesterfogasai c videokat. youtube a baratod...
2013. nov. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hm ennek aztán sok köze van a szerelemnez...a lényeg hogy ne magold be
2013. nov. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
63%
Zh előtt 1 nappal az egészet xD
2013. nov. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!