Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Emelt szintű (magyar) érettség...

Bratilla kérdése:

Emelt szintű (magyar) érettségi előtt a tanárok szoktak egyénileg foglalkozni a diákokkal? Különóra egy személynek, stb?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem csoportos foglalkozás, hanem egyenként átbeszéli a dolgokat azokkal, akik emelt szinten érettségiznének?
2013. nov. 29. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

fakultációhoz kevés az ember?

amúgy ha normálisabb a tanár, akkor szerintem vállalja hogy segít mondjuk heti 1 órában.

2013. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy ha fakultáción sokan vagyunk, akkor foglalkozik-e a tanár csak egy emberrel, de gondolom, nem, pont azért, mert sokan vagyunk.

Amúgy nem szeretném megkérni, szóval valószínűleg marad a sima csoportos :)

2013. nov. 29. 19:32
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, hogy hányan akartok emeltezni magyarból (gondoljátok meg azért...), de velem külön foglalkozott a tanárom, mivel egyedül emelteztem az egész iskolában. Meg ő amúgy is egy tündérbogár... de ha rendes, akkor szerintem nyugodtan írhatsz neki e-mailt vagy keresheted meg személyesen a kérdéseiddel.
2013. nov. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én nagyon szeretnék egy sikeres emelt magyar érettségit, a többiek is elég lelkesek (most még) :) Szerintem 8-10 ember azért valószínű, hogy megcsinálja, ha nem több.

Amúgy durva, hogy nálatok te voltál az egyetlen az egész iskolában. O.O Amúgy mennyire gyakran szoktak 5-ös érdemjegyek születni emelt magyar érettségin?

2013. nov. 29. 20:25
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel emelten 60 %-tól van ötös érdemjegy, ezért elég sűrűn. De nyilván, hogyha továbbtanuláshoz kell (pl. magyar szakra mész), akkor minél
2013. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

(elküldtem előbb :D)

szóval akkor nyilván minél jobbra érdemes megírni.

2013. nov. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja, értem :D Köszönöm! :)
2013. nov. 29. 21:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Szívesen :) ha van még kérdésed, írj privit nyugodtan, én is most mentem át ezen, szóval átérzem. :D
2013. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!