Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tesiztél már zokni nélkül...

Tesiztél már zokni nélkül felhúzott cipőben?

Figyelt kérdés
Zokni otthonhagyás miatt gondoltam, ahogy velem megesett :D

2013. dec. 1. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól büdös lesz a tornacsukád
2013. dec. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet tőle (ví)hólyagod is

Lehetőleg zokni legyen rajtad

2013. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Arnold901005 válasza:
100%
Én is jártam így egyszer. :D Nem tudom, mi értelme volt levetetnie, mert egészségtelenebb mezítláb a cipőben, mint ugyanabban a zokniban maradni, amiben van az ember. Mindegy, egyszer ki lehetett bírni.
2013. dec. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
73%
Én igen, mindig így tesizek ! Soha se húzok zoknit cipőbe, mert utálom ! Főleg mezítláb vászoncipőt szeretem nyáron !!!
2013. dec. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én általános iskolában tesi órán csak is kizárólag mezítláb vettem fel a sport cipőt, mivel nagyon izzadós voltam akkor is és a zoknimat nem akartam be izzadjon, így ezt láttam jónak és igen irdatlanul büdös volt, de vége volt a testnevelésnek meg mostam a lábam alaposan és vissza a zoknit, normál cipőmet, és hozzá kell tennem nem volt gombás a lábam stb, de a tesi sport cipőm az tan év végére elégé nem bírta az iramot, sajnos erős izzadós vagyok igy olyan volt a cipő szét foszlót belül, valószínű az izzadtság miatt.
2021. jún. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!