Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitel 2 kapcsolatban...

Diákhitel 2 kapcsolatban kérdések?

Figyelt kérdés

Jól értelmezem, hogy nem kell újra igényelnem a folyósítást, hanem ők lecsekkolják, hogy aktív státuszban vagyok és akkor majd küldik is a főiskolának januárban?


Nekem semmi teendőm?


2013. dec. 3. 13:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem így van, mert csak azt kell külön jelezni, ha már nem akarod, hogy küldjék. De azért kérdezz rá az iskola diákhitelesénél is, egy mailt megér.
2013. dec. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak arra figyelj, hogy ha változik (emelkedik) az önköltség díja, akkor neked azt külön módosítanod kell a Diákhitelnél, különben a régi (alacsonyabb) összeget utalják és a különbözetet saját zsebből kell kifizetned.
2013. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!