Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diákhitellel kapcsolatban...

Diákhitellel kapcsolatban tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Ugye úgyvan hogy félévente kapom meg őket 1 összegben mert így kérvényeztem, és nem kell minden szemeszter előtt megigényelni, mert autómatikusan utalják.Viszont nekem a kedves K&H-s hölgy azt mondta hogy meg kell igényelni újra minden félévben.biztos rosszul volt informálva.Mindenesetre én megigényeltem. Ma érkezett egy levél melyben azt írják hogy megszüntetik a Diákhitel Kölcsönszerződésemet. Most azt szeretném tőletek kérdezni hogy ez arra érvényes amit most ujabban, küldtem el nekik, amit nem kelett volna, vagy arra is ami már alapbol megvan kötve?
2012. jan. 21. 15:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig újból megigényelni...ez durva, hogy úgy veszel fel hitelt, hogy nem ismered a részleteit a folyosításának...gondolom az újbóli igénylésnél megszüntetted a szerződést. A legegyszerűbb az lenne, ha bemennél pesten a diákhitel központba, vagy ha nem ott laksz, akkor meg hívd fel az ügyfélszolgálatukat, ahelyett, hogy itt kérdezgetsz.
2012. jan. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!