Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy tanljak meg gyorsan angolul?

Hogy tanljak meg gyorsan angolul?

Figyelt kérdés

sziasztok. pár hónapja költöztem ki Angliába nyelvtudás nélkül. Szeretnék hamar megtanulni annyira angolul,hogy az alap kommunikáció menjen. Most kaptam egy könyvet (Czifra Éva - 1hónap alatt angolul) és érdekelne hogy van e itt olyan aki esetleg ebből tanul? Vettem régen egy könyvet amiben nagyon sok hiba van. ...Vagy esetleg tudtok ajánlani így a kezdetekre valamit?

köszönöm.



2013. dec. 3. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó az a könyv, csak ülj neki!
2013. dec. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

elsőnek a négy igeidőt(past simple, present simple, és ezeknek a folyamatos alakját) így kb oké, persze szókincs is kell, de sztem az tuti van a könyvben. és gondolom egy idő után már nem csak két kezi munkát akarsz, szóval menj tovább (bár, tapasztalatom szerint egy élet is kevés hogy tökéletes legyen a nyelvtudásunk, de attól még törekedni kell rá...)

ja, és egyébként remélem jól érzed azért magad kint :)

2013. dec. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pons angol? Bátor dolog volt kimenni. :) assimil?
2013. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia!


Valóban bátor dolog volt kimenned Angliába... így...


De, persze van segítség.


Kitűnő tanárom könyvét szerezd meg. Ilyen még nem volt.... A tanár Úr közel 40 évig tanított gimiben... tehát van tapasztalata, hogy hogyan is kell azt átkozott present perfect-et és "szörnyű" társait megtanulni egy magyar anyanyelvű embernek.


Nos a könyvet írta Tassy Sándor, címe: "Vidám angol nyelvtan és tanulási módszer kezdőknek és haladóknak"

A két kötet, együtt kb. 3000 Ft-ba kerül.


Sok sikert!

2013. dec. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. dec. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!