Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van egy telc szóbeli középfokú...

Van egy telc szóbeli középfokú nyelvvizsgám és egy dexam középfokú írásbeli vizsgám, ha egyesítem, akkor milyen típusú lesz belőle?

Figyelt kérdés
2013. dec. 10. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:

Akkor "komplex" lesz

De nem kell "egyesíteni"

2013. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szóval ha megvan az írásbeli rész meg a szóbeli,

akkor olyan, mintha egyszerre raktad volna le

az egészet (vagyis "komplex")

2013. dec. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak olvastam, hogy valaki írta, hogy neki külön volt, és problémáztak nála, és nagy nehezen elfogadták végül, de jobb ha egyben van.
2013. dec. 10. 13:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg mondják "B2"-nek is (a középfokot)
2013. dec. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Miért

Ha ugyanannál a ny.központnál tetted volna le

a két részt, akkor sem látja senki, hogy hanyadszorra mentél át

2013. dec. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De én most nem arra gondolok, hogy hanyadszor mentem át, hanem, ha egyszerre sikerül egy helyen, akkor van egy komplex bizonyítvány, de így meg kettő bizonyítvány van, 1 szóbeli meg 1 írásbeli, és valaki írta, hogy neki külön volt, és nem értették, hogy hogy van ez, miért van külön, és nagy telefonálgatások után, fogadták el neki, és ezt szeretném elkerülni.
2013. dec. 10. 14:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Ilyet nem csinálhatnak, hogy nem fogadják el. Tökmindegy már, hogy az egyik telces, a másik meg dexamos. Együtt egy komplexet alkot. Még régebben egy nyelvvizsgaközpontnál kellett mindkét részt megcsinálni, de már évek óta nem kötelező.
2013. dec. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 loca19 válasza:
Nekem is pont így van. Igen akkor elméletileg lessz egy komlex középfokú nyelvvizsgád. Én azért a biztonság kedvéért befizettem a nyak-nak a 3000 Ft-ot az egyesítésért.
2013. dec. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És ráírták, hogy dexam írásbeli, telc szóbeli?
2013. dec. 24. 21:24
 10/10 anonim válasza:
De a TELC akkreditált a Dexam meg nem...
2015. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!