Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Budapesten melyik kollégiumba...

Budapesten melyik kollégiumba mehetek?

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy ki kell költözöm az albérletből, mert olyan drága, hogy nem tudom fizetni. Sajnos az én iskolámnak nincs kollégiuma (szie gtk bkh) ezért szeretnék tanácsot kérni, hogy hová mehetnék februártól/márciustól. Beirtam már googlebe, de azzal sokra nem mentem. Pontos megnevezéseket, címeket és árát szeretnék kérni, esetleg véleményt az adott helyről.

Köszönöm!



2013. dec. 11. 07:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Amennyire tudom, a kollégiumok konkrét egyetemi karokhoz kötődnek. Viszont ha a te karod szerződött egy kollégiummal, hogy néhány diákot befogadjanak, akkor oda mehetsz. Ezt ott tudod megérdeklődni.

Egyébként magánkollégiumok vannak Budapesten, ahova költözhetsz. Erre guglizz rá. Bár ezek sem olcsók, lényegében ugyanott vagy, mint egy albérleti szobával.

2013. dec. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esetleg érdeklődj itt:


[link]


Bár én inkább a személyes megkeresést javaslom.

2013. dec. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

azt felejtsd el, amit az előző linkelt.


Tele van hülye állításokkal, én voltam ott, és hát, kamera az van, de a hely állapota, csodálom hogy egyben van.


"300 diák elhelyezését" - valójában csak 100 vagy 150 és csak a drégely vár (+ 2 testvériskola)-nak van felvétel.

2013. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as


Én voltam az, aki belinkelte. Köszönöm, hogy belinkelted, mert igazából én is gondoltam arra a koleszre, hogy majd odamegyek, meg ilyenek.:D De akkor nem.:)

2013. dec. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagyis leírtad, nem belinkelted.:) Szét vagyok csúszva picit, bocsi.
2013. dec. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!