Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 12. osztályba ha félévkor...

12. osztályba ha félévkor megbukok egy tantárgyból ami nem az a 5 főtantárgy, akkor nagy eséllyel nem vesznek fel egyetemre? Mondjuk mindenből 5ös vagyok :D

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:

akkor miből akarsz megbukni?:D


régen volt már a suli,de szerintem bukás esetén mehetsz pótvizsgázni

2013. dec. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Évvégén ha átmész akkor nincs semmi. Érettségire ugyanúgy mehetsz, csak ha az a választottad akkor abból nem. Nyáron meg pótvizsga van ugyanúgy. Ha azon nem mész át akkor az a szívás.


Bár arra nem látok nagy esélyt, hogy valamiből buksz közbe minden másból meg buksz.

2013. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ugy látszik nem értitek a kérdést, vagy én irtam rosszul.

Értem én,hogy évvégén kell átmenni de az a kérdés ,hogy egyetemre akkor kevesebb eséllyel vesznek fel vagy sem.

Ez az egy tantárgy ami nem megy,de nem is kell sehova mondhatni egy ének szintü :D

2013. dec. 14. 20:49
 4/4 Seichi válasza:

Csak az 5 tantárgyat nézik. De inkább menj át valahogy abból a tárgyból,biztos ami biztos alapon.. :D

Ha jól emlékszem,nálunk is volt valaki,aki ilyen helyzetben volt,viszont az utolsó napokban egész éves anyagból írt és megadták neki a kettest.

2013. dec. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!