Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 8. osztály első félév...

Ha 8. osztály első félév előtt kihagyok 2 témazárót az milyen hatással van a felvételi eredményemre?

Figyelt kérdés
2013. dec. 16. 21:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a tanárok ( feltételezem két külön tantárgyról van szó ) úgy döntenek, hogy azok a témazárók elengedhetetlenül fontosak ahhoz, hogy leosztályozzanak félévkor, vagy emiatt nem lesz elég jegyed, akkor osztályozhatatlan leszel belőlük, és vizsgáznod kell. Hogy ez mennyiben befolyásolja a felvételit, azt nem tudom, de pozitívumra ne számíts.
2013. dec. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, két külön tantárgy. Az egyik kémia a másik fizika, kémiából 2,25re állok, fizikából meg 3,33-ra. Kémiából van 4 jegyem fizikából meg 3
2013. dec. 16. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Állítólag minimum jegy kell, hogy lezárjanak. Mivel ez meg van, szerintem lezárnak. De kérdezd meg őket.

Egyébként szerintem nem befolyásol, a legtöbb iskolában csak a főtantárgyak érdemjegyeit nézik. Max. a szóbelin kérdezhetnek rá.

2013. dec. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. *Szóval minimum 3 jegy kell..
2013. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!