Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Felvételi. Most akkor elindult...

Felvételi. Most akkor elindult már vagy sem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy apró, de annál idegesítőbb gondom van és valószínűleg választ nem kapok a miértre, de legalább rájövök, hogy én vagyok-e hülye vagy sem. Szóval, a 2014-es szeptemberi tanév jelentkezési időszakáról lenne szó, ami elvileg tegnap indult. Néztem a dátumot a felvin, a hvg Diploma 2014 kiadásában, rákerestem a neten, mindenhol dec. 15-ét írtak - mivel az vasárnap volt, de ezért értelemszerűen 16-ra csúszott. A felvin azonban tegnap nem lehetett jelentkezni és sajnos ez az állapot ma is fennáll. Viszont a felvételi megkezdéséről egy szót nem írtak az interneten - sem az Eduline, se a Felvi és felmerült bennem, hogy lehet, velem van a baj és rossz napot néztem? Valaki tud valamit? :D Mikor kezdődik pontosan a felvételi? Esetleg hallott-e valamit arról, hogy ha 16-án elindult, miért nem történik semmi, miért nem lehet jelentkezni? Fontos lenne :) Köszi!

2013. dec. 17. 09:37
 1/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Hová kapkodsz? Időd, mint a tenger. Az e-felvi azt írja, hogy zajlik a jelentkezés, igaz ki nem próbáltam.
2013. dec. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor leszek a legnyugodtabb, ha bent lesznek a papírjaim :D Egyébként meg, ha hamarabb beküldöm, hamarabb feldolgozzák és több időm van hibajavításra, de a legfőbb szempont: az a tuti, ha beküldtem xD Egyébként meg csak nem értem a 2 nap késést és biztos akartam lenni benne, hogy nem én néztem el valamit.
2013. dec. 17. 10:20
 3/4 Andizsuzsi ***** válasza:
Ha nem kapkodsz, hanem az időt arra szánod, hogy odafigyelj arra, amit csinálsz, elolvass alaposan mindent, amit kell, akkor nem kell hibát javítani. A felvi nem fut el, teljesen mindegy, hogy mikor adod be a jelentkezést a határidő alatt. Hiánypótlásra mindig a felszólítást követő 8 napon belül van lehetőség, akkor is ha most, akkor is, ha 1 hónap múlva jelentkezel (nem a hiányzó dokumentumokra, hanem hiányzó adatokra)
2013. dec. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hibajavításra csak bizonyos időszakokon belül van lehetőség, szóval... :D

Ne kapkodj, inkább várj pár napot, szedd össze rendesen a papírokat, nézd meg, hogy minden jól van e ráírva...

Most még amúgy is a keresztféléves ügyintézés megy, addig nem nagyon nyitják meg az e-felvit, amíg az le nem zárult.

2013. dec. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!