Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki általános...

Van olyan, aki általános iskolába jól tanult, majd gimibe ellustult, így nem sikerült jól az érettségije, de később változtatott magán és lediplomázott?

Figyelt kérdés
minek hatására történt meg a változás,hogy sikerült ismét szorgalmasnak lenni?

2013. dec. 17. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
fordított eset,általános iskolába rosszul tanultam,de szakközépbe már összeszedtem magam és jól sikerült az érettségi.most főiskolán vagyok másodéves és még nem buktam meg egy tárgyból sem,bár ez lehet h holnap megtörténik. :D
2013. dec. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én az ország egyik legjobb gimijébe jártam, pont azért, mert általánosban kitűnő voltam. Nem voltak túl jó jegyeim, mondjuk soha nem buktam semmiből, de olyan hármas körül volt az átlagom. Azért az érettségim ennek ellenére nem lett rossz, és felvettek egyetemre, és még nem kaptam diplomát, de itt már tanulok, és 2 és fél éve 4 körüli átlagom van. Az eszem pedig attól jött meg, hogy tudom, hogy ha nem tanulok és áttesznek fizetősre, akkor nem fogom tudni kifizetni és soha nem lesz diplomám.
2013. dec. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy megmutassam többre viszem annál is, kinek a segge alá toltak mindent.
2013. dec. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fakocka válasza:
Én általánosba egész elfogadható tanuló voltam, 4-5 közötti átlaggal. Aztán nyolcadikos voltam mikor elváltak a szüleim. nem biztos, hogy ezért, de én szeretem erre fogni, hogy középiskolában bukdácsoltam, nem tanultam. osztályt is kellett ismételnem. Aztán a végére összedszedtem magam és közepes érettségivel végeztem. Később sikerült vért izzadva egy főiskolát is elvégezni, úgyhogy nem lehetetlen a dolog, csak kitartás kérdése az egész.
2013. dec. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!