Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A felvi.hu-n szeretnék jelentk...

Freddy K kérdése:

A felvi.hu-n szeretnék jelentkezni szeptemberi képzésekre, de valami miatt nem megy. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Regisztráltam és szeptemberre szeretnék felvételizni, amire december 15.-étől lehet jelentkezni, de még mindig a febtuári keresztféléves adatlap jelenik meg. Miért van ez? esetleg csúsztak a határidők?

2013. dec. 18. 01:19
 1/3 anonim ***** válasza:
én ugy tudom, h januártól lehet csak.. de nyugi februárig még van idő.
2013. dec. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 reptoid ***** válasza:
Nem jelent még meg a tájékoztató. Így aztán nem is tudsz jelentkezni semmire, hiszen azt sem tudod, milyen szakokat hirdetnek meg.
2013. dec. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ebben a cipőben vagyok/voltam 16-án..... vártam a jelentkezést, mint a messiást és semmi. De egy árva sor se a Felvin, hogy mi a helyzet, semmi! Legalább kiírhattak volna valamit, hogy ne várjuk a dolgot, mert a keresztfélévesek mennek még. Ehelyett mindenhol dec. 15. volt írva, mint a jelentkezés kezdő dátuma... megint nagyszerű szervezés tanúi lehetünk....
2013. dec. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!