Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Segítség kellene egy vers...

Segítség kellene egy vers megírásában, ami a jótállásról szól (? )

Figyelt kérdés

Közgazdasági szakközépiskolába járok, és egy verseny része, hogy verset kell írni

Ha esetleg lenne valakinek néhány ötlete, vagy egy oldal ahol evvel kapcsolatban lehet segítséget kapni

A vers maximum terjedelmi két oldal.


2013. dec. 18. 14:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megírom a verset helyetted, akkor szeretném, ha az én nevem szerepelne rajta, és én kapnám a versenyen kiérdemelt esetleges nyereményeket. Így tisztességed. Vagy megdolgozol érte magadnak, vagy nem indulsz a versenyen.
2013. dec. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

első válaszoló! Szövegértési problémáid vannak? Nem verset kért, csak ötleteket. Kíváncsi lennék, hogy egyáltalán képes lennél-e rá te magad.


Először kulcsszavakat kellene kitalálni és utána azokhoz a többi szöveget.

2013. dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na, beletrafáltál kedves második, ha szeretnéd, küldök példányokat a versesköteteimből, ugyanis három is van. ;D
2013. dec. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen, de én már csak megmaradnék Adynál és Petőfinél.
2013. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!