Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki hogyan készül/készült az...

Ki hogyan készül/készült az írásbeli középszintű érettségikre?

Figyelt kérdés

2013. dec. 18. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt rá 4 éved, én nem készültem sehogy, mind laza 80% körül volt.
2013. dec. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem készültem rájuk, a magyar az szövegértés + vélemény alkotás ("érvelés"). A töriből alapvető dolgokat kell tudni elhelyezni a kontextusban, a többi szintén kikövetkeztethető. Matek fizikából emelten voltam, nyelvvizsgám meg kb 14 évesen volt már ezért elfogadták érettséginek. Viszont szóbelire úgy is tanulni kll, szóval akár nem árt már az írásbelire is.
2013. dec. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, ez pite.
2013. dec. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
1 hónap masszív bulizással és krimózással, utána egy pár nap alatt átnyaltam az anyagot és kész. De ez egyénfüggő, lehet, hogy nekem nem fog ez az opció bejönni :D
2013. dec. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dixeinsteins válasza:
Elolvastam a tantárgyakhoz tartozó kötelező tananyagot, hogy azért tudjam, mégis mi volt az elmúlt 4 évben. Mindezt írásbeli érettségi előtt 2-3 héttel.
2013. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!