Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diplomások! Miből és milyen...

Diplomások! Miből és milyen szintű nyelvtudásotok van?

Figyelt kérdés

2013. dec. 19. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
angol, francia es orosz folyekony, nemet kozepfoku, latin erettsegi.
2013. dec. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én még csak most kezdtem az egyetemet, most van angol felső, német közép (ezeket folyamatosan szinten tartom), illetve nemsokára kezdem az oroszt.


Ha minden igaz, mire meglesz a diplomám, ezekből összejön a felsőfok, esetleg belekezdek még egy negyedikbe, minden időtől függ :)

2013. dec. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és a szakot is írjátok le,amire jártok vagy jártatok! :)
2013. dec. 19. 12:22
 4/14 Girgoy ***** válasza:
Angol szakra és fordítóképzésre jártam, így angolból proficiency szinten vagyok (ez a normál felsőfok feletti). Németből középfok, oroszból társalgási szint (bár talán ez túlzás :) ).
2013. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Matematikus vagyok, angol, francia, spanyol közép, német teljesen kezdő.
2013. dec. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
közgazdász vagyok; angol és német felsőfok, francia jelenleg gyenge közép, de dolgozom az ügyön :)
2013. dec. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A második vagyok, én is közgazdasági szakon tanulok.


Egyébként ide nyilván azok írtak, akiknek van mit felmutatni, én már korrepetálok egy ideje angolból, és a tapasztaltaim alapján tényleg siralmas az egyetemisták nyelvtudása. Hozzám konkrétan minden(!) diák úgy érkezett, hogy már végzősként, 2-3 hónappal az utolsó vizsgalehetőség előtt (mármint ami még belefér, hogy időben átvegye a diplomáját) jutott eszébe, hogy évek óta nem tanult angolt, ennyi idő alatt készítsem fel... ;)

2013. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
fejlesztőmérnök vagyok. Angolról nincs papírom, olvasott szöveget szinte mindig megértem, de kommunikálni nem tudok. Németből szakmaival bővített felsőfok. Olaszból meg középfok, de ha nem a papírt nézzük, akkor ezt beszélem a legjobban a három közül, mivel olasz nyelvterületen dolgozom.
2013. dec. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Filozofiat es klasszika filologiat vegeztem. Latin erettsegi, ogorog felsofok(kal egyenerteku zarovizsga), ujgorog kozepfok, nemet kozep, angol profi.
2013. dec. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Műszaki angolból középfokú nyelvvizsgám van, németül kb alapfokon beszélek. A közeljövőben akarom a németet is legalább középfokra fejleszteni. Mérnök vagyok.
2013. dec. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!