Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Megéri műkörmösnek lenni?

Megéri műkörmösnek lenni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 25. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem túlzottan éri meg. De meglehet élni belőle.
2009. nov. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Manapság sokminden nem éri meg...

Azt kell mondjam lehet azért szép pénzt keresni belőle, persze ahhoz olyan vendégkör kell, és az elején kell egy kis saját befektetés is. de "mellékállásként" se rossz ha azt nézzük.

2009. nov. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17:34vagyok... Azt elfelejtettem mondani hogy ha jó vagy a szakmába természetesen szájhagyomány útján "terjed" egy körmös. Hobbiként is jó dolog csak ha valaki lenyom 1 nap több mint 8 órát nem hiszem hogy sok kedve van még nekiállni körmözni. Meg bevállalni az embereket. Családban van körmös...
2009. nov. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

17:44


Családtag körmös nálunk is, igaz nem itthon, de megéri neki ezzel foglalkozni plusz kisbaba mellett is tudja csinálni

Én is körmös leszek, és nem hiszem, hogy nehezebb dolgom lenne majd elviselni az embereket mint mondjuk egy eladónak...

majd kiderül mi lesz, egyenlőre nem tudok anyagiakról nyilatkozni, de végső megoldásként hobbinak mindenképpen jó :) ha meg az embernek vannak barátnői ;) na nem is folytatom

2009. nov. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyetértek mindkét hozzászólóval, de szerintem te konkrétumokra vagy kíváncsi. Ha megvan a sulid, érdemes továbbképzésre menned, nagyon sok helyen sajnos nem éppen színvonalas oktatást nyújtanak és vajmi kevés az induláshoz az a tudás, amit ott kapsz. Ha vállalkozóként indulsz neki, ami sajnos nem éppen nyereséges vendégkör nélkül, akkor ott kezdődik, hogy ki kell váltanod a vállalkozóit. (Ez manapság nem tudom, hogy mennyi, érdemes utána nézni. Anno 10000 Ft volt.) Egy asztal bérleti díja havonta 18-25000. A magad után fizetett különböző járulékok hozzávetőlegesen havi 50000 Ft körül vannak. Sok helyen kérik, hogy vidd magaddal az eszközeidet, anyagaidat is. Ezt sajnos be kell szerezned. Kell egy alap felszereltség, amivel, amiből dolgozol. Nem árt jobb minőségű, de nem vérmesen drága alapanyagokkal kezdened, aminek tárát folyamatosan bővíted majd, ahogy a vendégeid igénylik a szolgáltatásaidat. Néha érdemes egy-egy továbbképzésen (úgynevezett workshopon) részt venned. Ajánlom, az ingyenes képzéseket. Körömhajó, körömpalota, stb. Magad is sokat fejlődhetsz, ha interneten keresgélsz. Step by step-ek, videók, érdekes cikkek, stb. Nem egyszerű, de kívánom a legjobbakat! Sok szerencsét és kitartást a továbbiakban! Üdv! :)
2010. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!